Biegające foty :)

Zgodnie z obietnicą, pełniejszy reportaż z 3. Biegu Mietkowskiego 2015 – ale było pozytywnie! :)

Włoski powrót z urlopu…

Po miesiącu intensywnego urlopowania (jakkolwiek to brzmi to jest to prawda, ponad 6000km czterema różnymi autami, ponad 200km ‚by foot’) nie można sobie chyba wymarzyć innego powrotu do rzeczywistości niż obcowanie z jednym ze swoich najbardziej pożądanych obiektów motoryzacyjnych – Ferrari 458 Italia ! A dodam, że Italia miała czterech równie urodziwych kolegów z innych stajni.

Tak to ja mogę pracować! :)

Profesjonalne sesje / zdjęcia samochodów Wrocław i Dolny sląsk

Ferrari 458 Italia – Fotograf motoryzacyjny Wrocław

Grunt to dobrze zacząć tydzień..

..czyli FF (i nie jest to bynajmniej FireFox :)) w wydaniu studyjnym – chyba jedyne Ferrari z mocowaniem ISO FIX, bo wozidelko ma cztery siedzenia :) Enjoy!

Sesesese… AMGie!

Co tu dużo mówić – uwielbiam swoja pracę! :) Od pewnego czasu trudnię się kolejna gałęzią fotografii, czyli zdjęciami niejako motoryzacyjnymi i jak połączy się swoje dwie, choć nie lubię tego słowa, pasje to naprawdę zapomina się o jakimkolwiek zmęczeniu i trudnościach (czy to technicznych, czy czasowych) w wykonywaniu zdjęć – dziś poniżej nowiusieńki Mietek S-Klasa AMG 63. Enjoy!

Raz duch, raz modelka

Dziś kilka sukienek – w wersji na duchu i w wersji nieco bardziej realnej, czyli przy sesji aranżowanej do katalogu pewnej firmy odzieżowej.

Od razu uprzedzam zarzuty: sesja aranżowana ma w tym wypadku pokazać produkt na modelce, a nie jakieś ultra-feszyn-widzi-mi-się, z którego potencjalny klient nie dowie się nic od kroju itp. Pierwsze skrzypce gra produkt, a dopiero potem pozy, wnętrza i inne uzupełniacze kadru :)

Enjoy!

 

Centrum szkoleniowe…

…firmy Sitech, czyli głównego dostawcy siedzeń do aut grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda). Zlecenie realizowane w połowie roku 2013 na potrzeby firmy Scala Office, która wyposażała i wykańczała biura Sitechu.

Moje wrażenia: ogromne przedsiębiorstwa w Polkowicach i kontrola bezpieczeństwa chyba lepsza niż przy wsiadaniu na pokład samolotu ;)

Pracowniczy łańcuszek

Tym razem nieco inne podejście do fotografii korporacyjnej/pracowniczej. Projekt wykonywany na zlecenie jednej z podwrocławskich firm – zdjęcia wszystkich pracowników (tutaj przedstawiam jedynie wycinek z ponad 70-osobowej załogi) miały być tak ułożone aby potem wykorzystać je w rozkładanym 4-stronnicowym folderze w formie panoramy u dołu.

Bardzo ciekawy pomysł na zapoznanie oglądających z zespołem z jakim przyjdzie im pracować poprzez pokazanie każdej twarzy, a nie jedynie marketingowych ujęć członków zarządu firmy. Oby więcej takich innowacyjnych podejść do komunikacji marketingowej! :)

Bezprocentowo ;)

Ostatnio przygotowuję zaplecze zdjęciowe do nowo powstającego sklepu z produktami bezalkoholowymi – wina, piwa i wina musujące – tak, też nie wiedziałem że są wina bezalkoholowe poza Piccolo ;) Poniżej trzy klatki pokazujące fotografie aranżowane – przeznaczone do wykorzystywania między innymi w artykułach i notkach prasowych.

zdjęcia produktowe przedmiotów szklanych

Fotograf reklamowy Wrocław

Dolny Śląsk - zdjęcia reklamowe studio

 

Opener 2013 – vol. 2

W poprzednim wpisie zaleźliście dzień numer 1, a poniżej zbiór fotografii z dnia numer 2 :) Jak to powiedział znajomy Maciek B: ‚Znak czasów, teraz headlinerem jest Arctic Monkeys, a nie Nick Cave’ , który niejako wystąpił na dostawkę, ale i tak dla mnie to niekwestionowana gwiazda wieczoru bez dwóch zdań! Dzięki Opener za kilka miłych taktów w uszach :)

Enjoy!

Opener 2013 – vol. 1

Niestety mogłem być tam tylko dwa dni (albo stety bo dzięki temu byłem na jednym z najfajniejszych ślubów w tym roku – ślubu znajomych ze studiów :) ). Ale na Heinekenie działo się dużo, fotograficznie i muzycznie, kilka ciekawych odkryć do słuchawkowego zeksplorowania mi pozostało – tylko kiedy znajdę na to czas. Pora wrócić do mozolnej obróbki, bo klienci czekają.

Niemniej zapraszam do pierwszego podsumowania HOFa 2013 na blogu :) Drugie, czyli dzień z Nickiem Cavem w roli głównej ‚na dniach’.